Farní společenství v Rožmitále

Příležitost ke společnému duchovnímu růstu. Ekumenický překlad Bible a případně zpěvník Hosana s sebou.

Společenství Mladých

se schází 1x14 dnů v sobotu od 19h na rožmitálské faře.

Farní společenství ve Hvožďanech

se schází 1 x měsíčně ve čtvrtek v Klubovém centru  v 18 hodin.        Živé setkání s Kristem v Jeho slově a společenství.

Všechna společenství se schází pouze mimo prázdniny.

_________________________________________________________________________________________________________________________________

inspirace k pozitivní motivaci ve společenství i ve veřejném životě

Pár obrázků z akcí

na farní zahradě (ještě s paterem Kozubíkem z Březnice, který pak odjel na Island), na Třemšíně, v Mirovicích při akcích s mládeží, v Panamě na světovém setkání mladých s papežem, v našem kostele, ve Voltuši, v Bělčicích, při mši s dětmi v městském kostele, v Milevsku na setkání kněží píseckého vikariátu... atd.

ImageImageImage

Image    Image     ImageImage  Image    Image  Image     Image  Image  Image    Image  Image